stylovo.sk stylovo.sk MENU stylovo.sk

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

Rozlúčte sa s nami s letom so skvelými letnými zľavami! Ako každý rok, aj tento rok sme si pre Vás pripravili LETNÝ VÝPREDAJ. Za super ceny u nás nájdete produkty do vypredania skladových zásob, takže neváhajte!

 

Letné limitky od Il Bucato di Adele

 

V akcii aktuálne nájdete aj letné limitované vône parfémov do prania od Il Bucato di Adele v sade s parfumovanou vodou na telo. Parfumované vody na telo nájdete aj samostatne v akciovej ponuke za zvýhodnenú cenu. Vyberte si z vôní California, Aruba a Bahamas a predĺžte si leto s týmito limitkami v ponuke len do vypredania zásob.

 

Max Benjamin mení obaly

 

POZOR! V rámci tohtoročného letného výpredaja máte jedinečnú možnosť si nakúpiť produkty od Max Benjamin za výnimočné ceny. Dôvodom je dopredaj produktov v pôvodných obaloch. Po vypredaní skladových zásob postupne doskladňujeme všetky produkty vo vynovenom dizajne, ktorý si určite zamilujete. Celú akciovú ponuku Max Benjamin nájdete TU.

Naše tipy od Max Benjamin, ktoré určite stoja za vyskúšanie:

 

Produkty v DOPREDAJI

 

V našich AKCIÁCH nájdete aj produkty, ktoré ponúkame v DOPREDAJI. Ide o produkty, ktoré v našej ponuke nájdete už len do vypredania zásob. Dôvodom je najčastejšie ukončenie výroby produktov, alebo ukončenie spolupráce s výrobcom. Za super ceny si tak môžete u nás kúpiť obľúbené produkty. Aktuálne u nás nájdete napríklad v dopredaji:

 

všetky produkty značky ETA,

vybrané dizajnové difuzéry od Millefiori Milano,

dizajnové vône do auta, a iné.

 

5 produktov za 50%

 

V našich AKCIÁCH určite nevynechajte ani náš výpredaj 5 produktov za 50%. Jedná sa o skutočne výnimočné zľavy, ktoré priebežne aktualizujeme. Nakúpiť produkty za polovicu sa oplatí nielen do zásoby, ale napríklad aj ako darček pre svojich blízkych. Táto akcia platí vždy na aktuálne skladové zásoby.

Aktuálne u nás nájdete za polovicu aj:

 

S výberom vôní a produktov Vám radi poradíme telefonicky, mailom, správou v chate na našej stránke, správou na Instagrame alebo na našom Facebooku.

Štýlovo.sk