stylovo.sk stylovo.sk stylovo.sk MENU

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

+421 918 810 534  | info@stylovo.sk 

IL BUCATO DI ADELE, Fresco Bucato, Multifunkčný čistič 750ml

9,90 

Na sklade

Katalógové číslo: DC-MULTIBU Kategórie: , , Značka: EAN: 8057737521683

IL BUCATO DI ADELE, Multifunkčný čistiaci prostriedok 750ml, Fresco Bucato, Čerstvá bielizeň

Il Bucato di Adele Fresco Bucato

Typológia vône: kvetinová, ovocná, citrusová

Základ vône: vetiver

Srdce vône: jazmín, broskyňa, zelené tóny

Hlava vône: citrón, pomaranč, citrusové tóny

Stručný popis vône: Il Bucato di Adele Fresco Bucato je vôňa, ktorá vás prenesie do sveta čistoty a sviežosti. Svojou jedinečnou kombináciou tónov broskyne a jazmínu, doplnených o svieže citrusové tóny a vetiver, vytvára vôňu, ktorá je plná života a vitalizujúcej energie. Vôňa broskyne dodáva parfému svoju príjemnú sladkosť a ovocný nádych. Jazmín pridáva do mixu svoju charakteristickú kvetinovú podstatu, čo vytvára harmonickú a vyváženú kompozíciu. Svieže citrusové tóny dodávajú nádych sviežosti a ľahkosti.

 

Fresco Bucato od Il Bucato di Adele je vôňa, ktorá vás prenesie do sveta čistoty a sviežosti. Tento parfém je ako osviežujúci vietor, ktorý prináša do vášho domova revitalizujúci pocit. Svojou jedinečnou kombináciou tónov broskyne a jazmínu, doplnených o svieže citrusové tóny a vetiver, vytvára vôňu, ktorá je plná života a vitalizujúcej energie. Vôňa broskyne dodáva parfému svoju príjemnú sladkosť a ovocný nádych. Jazmín pridáva do mixu svoju charakteristickú kvetinovú podstatu, čo vytvára harmonickú a vyváženú kompozíciu. Tieto tóny vytvárajú dojem čerstvosti a vitalizujúcej energie, ktorá vás obklopuje.

Svieže citrusové tóny pridávajú do vône Fresco Bucato nádych sviežosti a ľahkosti. Citrusy dodávajú vôni príjemnú energiu a oživenie, čím ju robia ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú osviežujúci zážitok. Vetiver pridáva do mixu svoju zemitú a drevitú podstatu, čím vytvára hĺbku a stabilitu vône.

100% vegánske a netestované na zvieratách.

Ako používať multifunkčný čistiaci prostriedok Il Bucato di Adele:

Il Bucato di Adele ponúka vysoko koncentrované vonné parfumy v aj podobe univerzálneho čistiaceho prostriedku, ktoré sú špeciálne navrhnuté na vyčistenie a osvieženie vášho domova. Aplikácia tohto účinného čistiaceho prostriedku je jednoduchá a účinná.

Aby ste dosiahli optimálne výsledky, naneste čistiace prostriedky priamo na povrchy, ktoré potrebujú ošetrenie. Potom ich dôkladne opláchnite pomocou handričky alebo špongie a nechajte ich prirodzene vyschnúť. V prípade väčších nečistôt môžete nechať čistič pôsobiť niekoľko sekúnd pred opláchnutím. Je dôležité si uvedomiť, že by ste nemali miešať tento čistič s bielidlami alebo inými čistiacimi prostriedkami, aby ste zachovali jeho jedinečnú vôňu a účinnosť.

Kolekcia čistiacich prostriedkov Il Bucato di Adele nie je len efektívnym spôsobom, ako udržiavať váš dom čistý, ale aj príjemným spôsobom, ako ho prevoňať. Užite si výhody tejto vôňou nabitnej alternatívy k bežným čistiacim prostriedkom a prenesiete do svojho domova nový pocit sviežosti a pohody. Vaše upratovanie sa tak stane nielen efektívnym, ale aj zmyslovým zážitkom, ktorý oceníte každý deň.

Popis výrobcu Il Bucato di Adele:

Il Bucato di Adele je prestížna značka, ktorá prináša do vášho domova jedinečný zážitok nielen z prania. So širokým sortimentom parfémov do prania a ďalších vonných produktov pre domácnosť a voňavý interiér sa stala značka Il Bucato di Adele synonymom pre luxusnú starostlivosť o bielizeň a domácnosť. Prečítajte si viac o Il Bucato di Adele sa dočítate TU – Il Bucato di Adele: Luxusné parfémy do prania a produkty pre voňavý domov.

Recenzie

Žiadne recenzie na zobrazenie

Pridaj recenziu
IL BUCATO DI ADELE, Fresco Bucato, Multifunkčný čistič 750ml IL BUCATO DI ADELE, Fresco Bucato, Multifunkčný čistič 750ml
Hodnotenie*
0/5
* Rating is required
Vaša recenzia
* Review is required
Názov
* Name is required
* Please confirm that you are not a robot

OTÁZKY A ODPOVEDE

Zatiaľ nie sú žiadne otázky

Položiť otázku

Na vašu otázku odpovie zástupca predajne alebo iní zákazníci.

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujeme za otázku!

Vaša otázka bola prijatá a bude čoskoro zodpovedaná. Prosím, nezasielajte tú istú otázku znova.

Chyba

Warning

Pri ukladaní vašej otázky došlo k chybe. Nahláste to správcovi webovej stránky. Ďalšie informácie:

Pridať odpoveď

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a platia na ňu Pravidlá ochrany súkromia a Zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Ďakujem za odpoveď!

Vaša odpoveď bola prijatá a čoskoro bude zverejnená. Prosím, nezasielajte tú istú odpoveď znova.

Chyba

Warning

An error occurred when saving your answer. Please report it to the website administrator. Additional information:

Zloženie a bezpečnostné upozornenie:

Fresco bucato, Čerstvá bielizeň – nariadenie (ES) 2004/648-< 5 % zmes: 5-chlór-2-metyl-4-izotiazolín-3-ón [ES č. 247-500-7]; 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón [EC č., Parfumy, neiónové povrchovo aktívne látky, aniónové povrchovo aktívne látky, alfa izometylionón, linalool, citronellol, benzylalkohol, kumarín. Indikácie nebezpečenstva: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivé pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Obsahuje: Para-ter-butylcyklohexyl acetát, zmes: 5-chlór-2-metyl-4-izotiazolín-3-ón [EC č. 247-500-7]; 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón [EC č. 220-239-6] (3:1). Môže spôsobiť alergickú reakciu. Upozornenie: V prípade konzultácie s lekárom majte nádobu alebo štítok produktu k dispozícii.Uchovávajte MIMO DOSAHU DETÍ. Môže spôsobiť alergickú reakciu. Preventívne pokyny: Ak sa poradíte s lekárom, majte k dispozícii obal alebo štítok produktu. Držte mimo dosahu detí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich dôkladne vyplachujte. Odstráňte všetky kontaktné šošovky, ak je to vhodné. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. NARIADENIE (EÚ) č. 528/2012 obsahuje biocídy: Zmes: 5-chlór-2-metyl-4-izotiazolín-3-ón [EC č.247-500-7]; 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón [EC č. 220-239-6] (3:1) UFI: 3410-H0US-S008-8HM4.

Mohlo by Vás zaujímať