Max Benjamin, Max Benjamin French Linen Water, Sviečka 210g, Francúzska ľanová voda
Max Benjamin French Linen Water:
Max Benjamin French Linen Water: Jemná kvetinová vôňa čistoty, levandule, sladkého pomaranča, ľanu a ľahkých citrusových tónov Vás prenesie do atmosféry večera na verande v Provence.
Hlava: bazalka, neroly, pomaranč
Srdce: ruža, pivoňka
Základ: vanilka, pačuli, pižmo
Všetky vonné sviečky od Max Benjamin sú vyrobené zo 100% prírodného vosku a knôty v sviečkach od Max Benjamin sú vyrobené z bavlny, aby bolo zabezpečené čisté horenie bez sadzí. Každá sviečka je ručne odlievaná v Enniskerry a každá zo sviečok s jedným knôtom má minimálnu dobu horenia 50 hodín.
- vegan friendly
- cruelty free
- vyrobené v Írsku
- prírodná sviečka
- ručná výroba
- hmotnosť 210g
- doba horenia 50 hodín
- rozmery: 87 × 86 × 113 mm
Zloženie produktu Seville Orange: EUH208 Contains: (R)-p-mentha-1,8-diene, d-limonene, di-Citronellol, 2,4- Dimethyl-3-cyclohexen-1-carboxaldehyde, Citral, 2-methylundecanal, (E)-1-(2,6,6-trimethyl-2-cyclohexen-1-yl)-2-buten-1-one.
Bezpečnostné upozornenie: Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Preventívne opatrenia: Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU umyte veľkým množstvom vody a mydla. Obsah zlikvidujte v schválenom liečebnom stredisku v súlade s národnými predpismi.
O značke Max Benjamin:
Filozofia spoločnosti Max Benjamin je ponúkať a vyrábať ručne vyrobené produkty, ktoré sú vyrobené v Írsku zo 100% z prírodných zdrojov. Produkty spoločnosti Max Benjamin sú biologicky rozložiteľné a získané z obnoviteľných a udržateľných zdrojov. Parfumy boli vyvinuté na báze čistých esenciálnych olejov.
Viac o spoločnosti Max Benjamin a ich filozofii udržateľnosti nájdete v našom článku TU.



















































































Soaphoria, Kradneš moje srdce, Organické telové mlieko 250ml
Soaphoria, EXTREMEPROTECT+ Proteínová ochranná sada
Soaphoria, Opaľovacie mlieko SPF 30 - Vysoká ochrana 75ml
Natasha, Testovací balíček pre netoxickú domácnosť
Natasha, Darček k nákupu nad 9,90€
Millefiori, MILANO, Aróma difuzér Silk & Rice powder 100ml
Max Benjamin, Seville Orange Blossom, Vôňa do auta set
Tierra Verde, WC čistič s rozmarínovou a citrónovou silicou 750ml
Max Benjamin, French Linen Water Elektrický difuzér do zásuvky s náplňou 15ml
Max Benjamin, Lemongrass & Ginger Náplň do elektrického difuzéra 15ml
Natasha, Rollony, Kompletná sada 8x10ml
Soaphoria, Cherry Blossom, Regeneračný a obnovujúci krém na ruky 45ml
Soaphoria, Sviežosť, Soľná zmes do kúpeľa 500g
Natasha, Sladké sny, Osviežovač vzduchu 100ml
Tierra Verde, Leštidlo do umývačky riadu 750ml
Tierra Verde, Bika, Sóda bikarbóna 250g
Max Benjamin, True Lavender, Vôňa do auta set 











































Recenzie
Žiadne recenzie na zobrazenie